Raz, dwa, trzy – blachara patrzy!

Że niby DJ-ing to tylko zabawa za fajną kasę, spełnienie pasji i płaszczyzna do samorealizacji? O nie, nie, nie… to też między innymi zmagania się z upierdliwcami! 🙂 Otóż jest kilka charakterystycznych typów  zawracaczy dupy DJ-om. Tym najbardziej irytującym, pomimo swojej subtelności i faktu, że (podobno) można go zignorować, jest typ…  “Raz, dwa, trzy – blachara patrzy!”.

doda

Jak sama nazwa wskazuje, ten typ głównie reprezentują panie w wieku ok. 25+, niezależnie od okazji ZAWSZE na szpilkach, z lekka tandetny strój, nie mówiąc o makijażu. Zdarza się też, że spod obcisłej bluzeczki wylewa jedna, dwie fałdki, lecz to nic nie szkodzi, bo przecież błyszczące cekiny odwracają od nich uwagę. Najgorsze jest to, że trzymają się w małych grupach – po dwie/trzy blacharki, gdzie jedna jest zawsze blach-liderem ekipy.

Ok, ale na czym polega syndrom “Raz, dwa, trzy – blachara patrzy“? Otóż zdarza się tak, że blacharka podejdzie i zagada stałym, podręcznikowym dla DJ-ów tekstem:

– Ej, DJ puść coś do tańczenia.

– Ale przecież jest pełny parkiet, ludzie się bawią, ja się bawię, jest ok…

– Ale Majorkę puść, albo chociaż Ona tańczy dla mnie.

– ….

Jeśli myślisz, że na tym koniec to się GRUBO mylisz. Najgorsze w tym wszystkim jest to,  że potem przez całą imprezę czujesz na sobie zniesmaczony wzrok parkietowych blacharek. Wtedy już nie myślisz o graniu, selekcji, mash-upach, a w głowie masz  tylko “nie złap kontaktu wzrokowego, stary!”. Niestety jest tak, że nie da się tego zignorować, no chyba, że jesteś niewidomym DJem. Załóżmy, że stało się. Jest kontakt wzrokowy, na który przez cały czas czeka blacharka, tylko po to, żeby zakomunikować Ci, że impreza jest do dupy. Czeka tylko po to, żeby pokazać swoją dezaprobatę dla aktualnego kawałka- przypomnę, że parkiet jest cały czas pełny, a impreza rozkręcona na 100%.

Blacharko, mam propozycję: jak Ci się nie podoba muzyka, lub cokolwiek innego w danym klubie – po prostu zmień lokal.

Bracia DJe, bądźcie twardzi, nawet z przerażającym poczuciem zniesmaczonego, blacharkowego wzroku!

Be Toxic.

Advertisements

, , , , , ,

  1. Leave a comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: